ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9529 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Stíny v mlze nabídnou napětí i pohled do života kriminalistů

0 jsk 15.12.2021

Na ostravské zločince má v nové kriminálce České televize políčeno dvojice vyšetřovatelů v podání Petry Špalkové a Jiřího Vyorálka. Pod režijním vedením Radima Špačka zavede dvanáctidílný seriál Stíny v mlze diváky do různých oblastí a sociálních skupin, od youtuberů přes motorkáře až po realitní makléře. Na obrazovky ČT1 se poprvé vypraví v pondělí 3. ledna od 20.10 hodin.

Seriál Stíny v mlze natáčený v Ostravě a okolí představí kriminalistku Magdu Malou a jejího nového parťáka Martina Černého, kteří budou společně vyšetřovat případy z nevšedních míst. Silné příběhové linky zároveň sledují osobní životy vyšetřovatelů.

„Krimi série nabídne kromě dvanácti napínavých případů ještě něco navíc. Umožníme divákovi blíže poznat, kdo jsou ti, jejichž prací je pátrat po vraždách. Co dělají, když nejsou v práci, a jak se tato, nejen časově, ale především psychicky náročná činnost dá skloubit s běžným životem,“ říká kreativní producentka Kateřina Ondřejková.

Hlavní představitele ztvární Petra Špalková s Jiřím Vyorálkem. „Můj detektiv je chlapík, který si s sebou nese svou minulost, věci dobré i špatné. S tím vším se snaží bojovat, ne vždycky podle pravidel, a zachovat si svou čest,“ říká ke své roli herec Jiří Vyorálek.

Seriál se štábu podařilo natočit během pandemického roku za 133 natáčecích dní. Celková stopáž činí 834 minut.