ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 24785 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Sting natočil hity se symfonickým orchestrem

0 Redakce 26.5.2010

Britský zpěvák a hudebník Sting si na letošní léto přichystal lahůdku. Fanouškům naservíruje své největší hity, které nahrál v novém aranžmá za doprovodu symfonického orchestru.
Celý projekt vyjde 12. července pod názvem Symphonicity a byl nahrán za doprovodu Royal Philharmonic Concert Orchestra, který dirigoval Steven Mercurio.

Sting na zmiňované album vybral nejkrásnější písně ze svého repertoáru, mezi kterými nechybí Roxanne, Next To You, Englishman In New York, I Burn For You, Why Should I Cry For You nebo She’s Too Good For Me. První ochutnávkou alba je singl Every Little Thing She Does Is Magic, který se ve světových rádiích hraje od pondělí.

Sting samozřejmě s albem vyjede i na turné, které odstartuje 2. června ve Vancouveru. Na cestě ho bude doprovázet již zmiňovaný Royal Philharmonic Concert Orchestra pod vedením Stevena Mercuria. Ten je ve svém oboru naprosto špičkou a na obdobných turné stál po boku Andrey Bocelliho nebo Luciana Pavarottiho.

Stinga v rámci turné čeká něco kolem šedesáti koncertů, přičemž Evropa přijde na řadu od září. Během září až listopadu vystoupí se symfonickým orchestrem například v Berlíně, Kolíně nad Rýnem, Helsinkách, Oslu, Paříží nebo ve Vídni.

tz