ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28123 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Sting nahrál koncert v Berlíně

0 Redakce 1.12.2010

Britský zpěvák, skladatel a hudebník Sting se aktuálně stále nachází na světovém turné k letošní své desce Symphonicities. Záznam z jedné z koncertních zastávek ovšem momentálně vydává na kompletu CD+DVD společnost Universal Music.

Turné k aktuálnímu albu se nevyhnulo ani Praze, kde Sting společně s Royal Philharmonic Concert Orchestra představil novou úpravu nejen svých největších hitů, ale i těch, které natočil se svou domovskou kapelou The Police. Atmosféru těchto jedinečných koncertů si budou moci fanoušci opět připomenout kompletem Live In Berlin, jenž zachycuje Stingovo nedávné vystoupení v německé metropoli. Kolekce zaznamenává koncert z 21. září tohoto roku v berlínské O2 Aréně.

O režii a produkci se postaral tým ověnčený prestižní cenou Emmy – Graying & Balding, Inc., který vedli Jim Gable a Ann Kim. Ti na CD vybrali šestnáct nejkrásnějších písní, jež Sting během koncertu v Berlíně zazpíval. DVD naopak obsahuje kompletní setlist koncertu a stejný záznam přinese i formát Blu-ray.

Sting turné zahájil 2. června ve Vancouveru a hned od prvního koncertu se setkávalo a stále setkává s pozitivními kritikami a nadšením diváků. Již nyní je jasné, že Symphonicity Tour bude pokračovat i v příštím roce. Na leden a únor Sting totiž ohlásil koncerty v Japonsku, Austrálii a na Novém Zélandu.

JŠp