ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 10838 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Steven Tyler v Aerosmith možná na jeden koncert

0 Redakce 17.2.2010

Americká skupina Aerosmith je mezi hvězdami letošního letního festivalu Download, který  se ve Velké Británii odbude 11. až 13. června. Pořadatelé  v její sestavě očekávají i přítomnost Stevena Tylera. Management kapely ji prý přislíbil. Na festivalových stránkách downloadfestival.co.uk stojí: „Steven Tyler, Joe Perry a další se vrátí se svým legendárním kolosálním vystoupením, které jim pomohlo dosáhnout pozice nejprodávanější americké rockové kapely všech dob.

Kromě Aerosmith, kteří zatím informaci o své účasti nekomentovali, by se na festivalu měli objevit také AC/DC, Rage Against The Machine, Megadeth, Them Crooked Vultures a další.

Překvapivá informace o přítomnosti Tylera v sestavě Aerosmith přišla ve chvíli, kdy kytarista Joe Perry v rozhovoru pro časopis Classic Rock oznámil, že Tyler bude ostatním chybět nejméně dva roky, pročež oni uvažují o tom, že by jej dočasně nahradili jiným zpěvákem. V úvahu prý připadá i vokalistka. „Než jsem přišel do Aerosmith, hrál jsem v několika kapelách, kde byly zpěvačky. Bylo to fajn,“ vysvětlil Perry.

JŠp