ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6501 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Steven Tyler se bude léčit

0 Redakce 28.12.2009

Zpěvák amerických Aerosmith Steven Tyler nezamýšlí opustit svou kapelu. Aby se v ní mohl nadále aktivně angažovat, hodlá se podrobit léčení.

V minulých týdnech se často spekulovalo o problému, který mezi sebou Aerosmith a Tyler mají. Zpěvákovi spoluhráči několikrát zpochybnili kolegovu schopnost  nadále v kapele fungovat a poslali mu vzkaz, aby se dal zdravotně do pořádku. Psalo se i o tom, že by zpěváka mohl nahradit Lenny Kravitz. Ten ovšem takovou variantu rázně odmítl. Nyní převzal aktivitu sám Tyler a prohlásil, že se hodlá podrobit protidrogovému léčení.

S pomocí rodiny a lékařů zamýšlím překonat problém, abych mohl nadále zpívat a nahrávat další skladby s Joem Perrym, Joeyem Kramerem, Tomem Hamiltonem a Bradem Whitfordem. Miluju Aerosmith a chci být dál zpěvákem této kapely,“ řekl Tyler.

Jednašedesátiletý zpěvák vyloučil, že by kapela plánovala dvouletou pauzu. „Dáme se do práce, jakmile se vypořádám se svými problémy,“ dodal.

Dosud poslední album Aerosmith, série coververzí Honkin' On Bobo, vyšlo v březnu 2004. Poslední řadové album Just Push Play se na trhu objevilo roku 2001.

JŠp