ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7512 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Steven Tyler prý podepsal smlouvu na porotcování American Idol

0 Redakce 20.8.2010

Vypadá to, že Steven Tyler ze skupiny Aerosmith už na své porotcování  v desáté sérii soutěže American Idol podepsal. V rozhovoru pro deník The Star – Ledger to řekl baskytarista Aerosmith Tom Hamilton. „Steven bude dělat American Idol. Žije proto, aby byl vždy před publikem. Lidé, kteří ho dobře znají, vědí, jak umí být vtipný a zábavný. Nevím, jestli bude American iIol pro něj dost rock’n’rollový, nicméně pro milióny lidí to bude možnost vidět jinou stránku Stevena Tylera.“

Dvaašedesátiletý Tyler podle všeho zaujme jedno ze tří volných porotcovských míst v soutěži poté, kdy v květnu odešli Simon Cowell, Ellen DeGeneres a Kary DioGuardi. Ze čtyřčlenné porotcovské sestavy zůstal jen Randy Jackson. Další hvězdou poroty soutěže měla být Jennifer Lopez, jenže ta se s televizí Fox nedohodla. Producenti pořadu nyní uvažují, že by porota mohla být jen tříčlenná.

Steven Tyler je v současné  době s Aerosmith na koncertním turné. V úterý došlo na pódiu v Torontu k incidentu, kdy on nejdříve vrazil do kytaristy Joe Perryho a ten jej vzápětí postrčením shodil z pódia. Tyler se při pádu nezranil, zpět na pódium mu pomohla ochranka,  ovšem do mikrofonu poté řekl, že něco takového se už nikdy nebude opakovat. O den později už se v Torontu mluvilo o tom, že to bylo jen „divadélko“ pro diváky a média.

Perry nedávno hovořil také  o tom, že by kapela měla nahrát nové album.

JŠp