ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16037 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Steven Spielberg nakonec Amerického snipera nenatočí

0 jsk 8.8.2013

Steven Spielberg (na snímku) nakonec nebude režírovat filmovou adaptaci životopisném knihy Americký sniper o ostřelovači Chrisi Kyleovi, který usmrtil nejméně 160 lidí. Spolu s ním z projektu vycouvala také společnost DreamWorks, která měla spolu s Warner Bros. film produkovat. Důvěryhodný zdroj magazínu The Hollywood Reporter prozradil, že zástupci Warner Bros. se se Spielbergem nedohodli na rozpočtu.

Odstřelovače Kylea, který zemřel 2. února ve věku 38 let, si ve filmu zahraje Bradley Cooper. Ten koupil práva na filmové zpracování díla a zároveň bude jedním ze spoluproducentů. O scénář se postará Jason Hall. Snímek by se měl začít natáčet v prvním čtvrtletí roku 2014.

Kniha Americký sniper byla 18 týdnů na seznamu bestsellerů deníku New York Times. Život Chrise Kylea ukončila v únoru kulka, kterou na něj na střelnici Rough Creek vyslal veterán z Iráku Eddie Ray Routh. Ten po návratu z fronty trpěl posttraumatickou stresovou poruchou. Na poslední rozloučení s Kylem přišlo do Dallasu více než sedm tisíc lidí.