ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16612 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Štěrkovna Open Music oslaví narozeniny i s Ewou Farnou a kapelou Tři sestry

0 jsk 3.11.2023

Festival Štěrkovna Open Music v příštím roce oslaví dvacáté výročí existence. Pořadatelé připravují velkou narozeninovou párty.

Vystoupí na ní například i nejúspěšnější současná česká zpěvačka Ewa Farna, které se podařilo před časem hned třikrát vyprodat pražskou O2 arenu. Pogratulovat přijede i kapela Tři sestry. Na festivalu konaném na březích Hlučínského jezera od 25. do 26. července 2024 vystoupí úplně poprvé. Za pořadatele to řekl ředitel festivalu David Moravec.

Už dříve organizátoři zveřejnili, že vystoupí také Divokej Bill, Rybičky 48, Vojta Dyk se svým projektem D.Y.K. a kapela No Name.

„Když jsem v roce 2005 připravoval první ročník Štěrkovny Open Music, vůbec jsem netušil, že ještě za 20 let budu ladit program na ten jubilejní dvacátý. Jsem ale nyní moc rád, že se festival z vyloženě lokální akce rozrostl do oblíbené a vyhledávané přehlídky s celorepublikovým přesahem. Svědčí o tom i to, že Štěrkovna je dnes třetí největší festival v Moravskoslezském kraji a největší mimoostravský,“ řekl Moravec.