ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4808 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Štefan Margita a hosté se sejdou v O2 areně s programem věnovaným Haně Zagorové

0 jsk 26.9.2022

Světoznámý operní pěvec Štefan Margita se 24. ledna 2023 sejde s váženými hosty a blízkými přáteli v pražské O2 areně, aby společně vzdali hold jeho zesnulé ženě Haně Zagorové, jedné z nejoblíbenějších zpěvaček česko-slovenské scény populární hudby.

K záměru vzpomínkového koncertu na nedávno zesnulou zpěvačku a svou manželku, se Štefan Margita vyjádřil takto:

„Drazí moji přátelé, moc vás zdravím a vlastně prvně se hlásím po té tragédii, která se stala. Není to lehké období, ale i tak bych Vám prozradil něco, co jsme ještě s Hankou chystali, a i tak to chceme uskutečnit.

Když jsem dělal Poctu K. Gottovi, tak jsem po druhém koncertu dostal pozvání na svůj koncert do O2 areny. Když jsem přijel domů, tak jsem to Hance oznámil a já jsem říkal, že to bude Tvůj návrat po dlouhé době opět na jeviště, že na konci koncertu zazpívá některé svoje písničky. Hanka tehdy řekla, ano, to je úžasný nápad a my spolu uděláme Můj čas a já zazpívám Rybičko zlatá, přeju si. Strašně se na to těšila…ale osud nám nenahrál. Stala se tragédie a moji milovanou Hanku já tady už nemám.

Drazí přátelé, když dovolíte ten koncert my uskutečníme 24. ledna 2023 v O2 areně.

Můžu Vám jenom slíbit, že písnička Rybičko zlatá, přeju si, tak jak duet Můj čas, na tom

koncertě zazní. Jací budou hosté, to vám ještě neprozradím, ale bude tam elita pěveckých umělců. Těšíme se na vás a když dovolíte toho 24. ledna 2023 ten koncert bychom rádi věnovali Hance. Budu se na vás těšit.“

(foto: Lenka Hatašová)