ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12909 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Startuje šestá série krimiseriálu Polda

0 jsk 22.2.2024

Oblíbený seriál Polda s Davidem Matáskem v hlavní roli se opět vrací na obrazovky televize Prima. S šestou sérií přichází i nová tvář v podání Barbory Bezákové. Ta si zahraje forenzní analytičku Terezu Slámovou a bude pravou rukou Jiřímu Vyorálkovi. Pozornost si ale vyslouží i od všech tří policistů – Davida Matáska, Igora Orozoviče a Vladimíra Polívky.

Pátrá se po nové asistentce, a tak se objeví Tereza Slámová. Parta poldů se tak rozroste o další ženu a najít ji bylo celkem složité. „Agentka Petra Svarinská mi napsala, abych se šla ukázat na jeden casting. Vzpomínám si, že jsem byla hrozně nervózní, protože jsem to vůbec nestíhala, celá Praha byla ucpaná. Když jsem dorazila, zkusili jsme tři situace a nechápala jsem, proč na mně rovnou zkouší kostýmy. Postavili mě k Davidovi, a nakonec mi řekli přímo v ten večer, že mě berou. Dali mi do ruky scénář a já odjížděla překvapená a šťastná, že to vyšlo,“ popisuje svůj vstup do seriálu Barbora, která byla obsazena na poslední chvíli. „Asi to tak mělo být.“

O předchozích sériích mladá herečka ponětí měla, protože obdobný seriál točila na Slovensku. „Smála jsem se, že první velká příležitost tady a hned seriál podobný tomu, který mám za sebou,“ prozrazuje herečka, která sice pochází ze Slovenska, ale už řadu let žije v České republice.

Tagy: , ,