ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15180 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Srdcařská okénka v Rock Café s osobnostmi

0 jsk 23.11.2020

Ačkoli koronavirus už podruhé zavřel hudební i divadelní sál Rock Café, na to nejdůležitější si zatím netroufnul. Na jejich srdcařství. Legendární klub na Národní třídě nechtěl zůstat jen sedět se založenýma rukama, ba naopak – i v této situaci chce pomáhat potřebným. Rock Café proto spojilo síly s hudebníky, divadelníky a dalšími osobnostmi spjatými s klubem a otevřeli Srdcařské okénko.

Jak to funguje? Dvakrát týdně vám vaši oblíbenci u Rock Café načepují pivo z minipivovaru do PET lahve s sebou, případně udělají kávu z pražírny Doubleshot. Třicet procent z tržby z daného dne je pak vždy věnováno na charitativní projekt vybraný přímo těmi, kteří se toho večera postaví za pípu. Otevřeno je vždy od 16 do 20 hodin.

V následujících dnech se můžete těšit na osobnosti z mediálního a politického prostředí. V úterý 24. 11. do okénka v Rock Café zavítá Jindřich Šídlo a celý tým Šťastného pondělí z TV Seznam. Ti se rozhodli podpořit organizaci Život 90, která pomáhá seniorům žít aktivně a realizovat se i ve vyšším věku. Ve čtvrtek 26. 11. se pípy pro změnu ujmou dvě moderátorky z České televize – Nora Fridrichová a Lea Surovcová, jež se pravidelně věnují charitativním projektům a jsou v nich velice úspěšné. Tentokrát budou podporovat dvě konkrétní rodiny samoživitelů, které potřebují akutní pomoc. Prosincová okénka pak přímo 1. 12. zahájí generál Petr Pavel, který byl náčelníkem Generálního štábu Armády ČR a předsedou vojenského výboru NATO. Pan generál se rozhodl, že svým počinem podpoří vybraný domov důchodců.

Tagy: