ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4764 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Springsteen, Sting, Aguilera i Aerosmith zpívali obětem hurikánu

0 Petr Hašek 5.11.2012

Bruce Springsteen, Sting, Billy Joel, Jon Bon Jovi, Mary J. Blige, Christina Aguilera a skupina Aerosmith se v pátek v New Yorku sešli na jednom pódiu v rámci charitativního koncertu Hurricane Sandy: Coming Together.

Svou účastí ho podpořily i další známé osobnosti. Večerem provázel Matt Lauer. „Narodila jsem se v newyorské městské části Staten Island. Před čtyřmi dny ale přišel hurikán Sandy a zničil ji,“ řekla v úvodu večera zpěvačka Christina Aguilera.

Rodák z New Jersey Jon Bon Jovi zazpíval skladbu Who Says You Can’t Go Home, Billy Joel, jenž vyrůstal na Long Islandu, zazpíval svou písničku Miami 2017 (Seen the Lights Go Out on Broadway) s pozměněným textem.

Sting si představil Message in a Bottle, Aerosmith zpívali Dream On, Mary J. Blige The Living Proof a Springsteen se svou doprovodnou formací E Street Band koncert ukončil písničkou Land of Hope and Dreams.
Akci vysílala televizní stanice NBCUniversal, finanční příspěvky od diváků putují na konto Červeného kříže, který je použije na pomoc obětem hurikánu.

JŠp