ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14256 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Spice Girls opět uvažují o návratu

0 Redakce 2.6.2010

Londýnská dívčí popová parta Spice Girls připravuje pravděpodobně další comeback.
Zřejmě ale nikoliv v kompletní sestavě. Geri Halliwell, Emma Bunton, Mel B i Mel C myslí na to, že společně nahrají nové album a absolvují k němu koncertní turné. Poslední členka skupiny, Victoria Beckham, ale nemá do práce chuť a nehodlá se ke kvartetu přidat.

List The Mirror napsal, že čtyři z pěti dívek jsou plné entuziasmu a mají mnoho plánů. Uvažují také o tom, že by do kapely přibraly jinou zpěvačku, ale nic konkrétnějšího neprozradily. „Victoria ráda vzpomíná na úspěchy kapely, ale rozešla se s ní a nyní se již zabývá pouze módou. Děvčata nechtějí začít bez ní, ale může se stát, že to dopadne jinak,“ napsal list.

Naposledy se Spice Girls reaktivovaly v roce 2007 a nějaký čas koncertovaly. V následujícím roce se ale zpěvačky znovu rozešly, bylo to ještě před koncem naplánovaného turné. Stalo se tak již podruhé. První etapa existence kapely se datuje do let 1994 až 2001.

Spice Girls mají na svém kontě tři regulérní alba, která si koupilo více než 45 milionů lidí. Diskografii formace zatím uzavírá kompilace Greatest Hits z roku 2007.

JŠp