ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4661 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Specialisté o smrti Oskara Jelínka

0 jsk 19.2.2024

V pondělí večer uvede TV Nova další premiérovou epizodu detektivního seriálu Specialisté s názvem Smrt na hedvábné stezce.

V prostorách areálu logistické společnosti je nalezena mrtvola spolumajitele Oskara Jelínka. Jeho bratr Arnošt se i přes tragické okolnosti nadále snaží dotáhnout do úspěšného konce jednání o fúzi s čínským investorem, který zde plánuje vybudovat velké logistické centrum za miliony eur.

Pozornost Specialistů se nejprve upře na tlumočnici Chen Lin, která měla s Oskarem utajený poměr. Postupně ale zjišťují, že motiv pro vraždu mělo více lidí. I u tohoto případu bude Specialistům velmi nápomocna přítelkyně kpt. Kováře (Jiří Hána), novinářka Martina Svátková (Marta Dancingerová), kterou z profesních důvodů zajímají snahy čínských společností o investování do domácích firem.

Své poznatky navíc mohou oba probírat i doma, neboť vinou nečekaného výbuchu plynu na ulici před domem Martina Kováře se z něj i jeho tatínka (Oldřich Vlach) stanou bezdomovci. Trn z paty jim ale vytrhne právě sympatická žurnalistka, když jim nabídne azyl ve svém bytě. Všichni tři se tak musí z minuty na minutu naučit žít v jedné společné domácnosti, což je pro ně bezesporu velká změna. Naštěstí ji ale zvládají s velkým nadhledem.