ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5084 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Southpaw pokřtí nové CD

0 Redakce 17.10.2008

V rámci Addiction Tour přivítají pražští Southpaw na světe novou desku Addiction.Společně s kytaristou Khoiby Filipem Míškem, zahrají  21. října v Lucerna Music Baru. Mezi hosty na koncertním křtu vystoupí zpěvačka Klára Nemravová, cellistka Tereza Kovalová a  americký rapper Nironic.

Páté studiové album vznikalo zhruba rok a půl. Výrazný prostor na něm tentokrát dostala elektronická tvář kapely, která kytary sice do skříně neuklidila, ale svůj zvuk obohatila i o smyčcová aranžmá. Kapela se při skládání a natáčení inspirovala aktuálními trendy na taneční scéně.
Hudba je pro nás o komunikaci: přijmeš, zpracuješ, rozvineš a pošleš dál, to je pro mě její účel,“ říká Gregory, frontman Southpaw. Právě nejrůznější formy „závislosti“ jsou jejím ústředním tématem.
Desku, která vznikala hned v několika studiích, si kapela produkovala sama. Jako „umělecký dohled“ a poradní hlas fungoval respektovaný zvukař a hudebník Ondřej Ježek (OTK). V roli doprovodných vokalistek se na albu představí Klára Nemravová nebo Zuzana Irglová.  


21.10., Praha – Lucerna Music Bar