ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28443 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Soutěž studentských kapel Ladronkafest začíná

0 Redakce 1.7.2014

Zahrát si na Ladronkafestu a následně získat možnost nahrávání v profesionálním studiu, to jsou hlavní ceny tradiční soutěže studentských kapel na Ladronkafestu.

„Festival nabízí jedinečnou šanci, jak světu představit amatérské studentské kapely nebo samostatné umělce. Každý rok objevíme mezi nimi talenty a jsme zvědaví, kdo na Ladronkafestu letos 6. září překvapí publikum,“ pohlásila starostka městské části Praha 6 Marie Kousalíková.

Do soutěže se může zaregistrovat samostatný umělec nebo kapela, když většinu členů tvoří studenti. Registrace je možná od 1. 7. do 30. 8. na webových stránkách.

Na uvedených webových stránkách v době od 1.7. do 30.8. mají možnost hlasovat pro své favority také fanoušci kapel. Čtyři finalisté, kteří získají ve veřejném internetovém hlasování největší počet hlasů, vystoupí na letošním ročníku festivalu volnočasových aktivit Ladronkafest 2014. O vítězi soutěže rozhodnou přítomní diváci. Titul absolutního vítěze získá kapela nebo sólista, který získá největší aplaus.

Tagy: