ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 22495 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Soundtrack Poděbrady letos jinak

0 jsk 12.6.2020

Poslední prázdninový víkend proběhne v Poděbradech další ročník Soundtrack festivalu. Stane se tak ale v částečně upravené podobě tak, jak to budou umožňovat aktuální omezení pro pořádání kulturních akcí.

„Vzhledem k aktuálním omezením spojených s covidem-19 by nemohl hlavní program festivalu proběhnout v naší unikátní koncertní hale tak bez zásadních změn, a tak jsme se definitivně rozhodli, že program 2020 přesuneme na rok 2021. Každopádně ale jedeme dál,“ říká Michal Dvořák, ředitel festivalu.

V původní termínu 27. až 30. srpna 2020 proběhne v částečně omezeném režimu Soundtrack – Jedeme dál! Návštěvníci se mohou těšit na tři dny a tři noci plné hudby, filmových a multimediálních projekcí.

Vrcholem sobotního večera bude uvedení profilového koncertu Ondřeje Soukupa. V rámci The Best of Soundtrack zazní z hlavní scény u Zámku v podání Filharmonie Hradec Králové suity z jeho nejslavnějších titulů Tmavomodrý svět, Kolja, Vratné lahve, Nejasná zpráva o konci světa, Requiem pro panenku, Akumulátor 1 a další.

(foto: Lukas Neasi)