ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29862 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Sony Music zlevňují

0 Redakce 26.4.2010

Česká pobočka Sony Music přijde 1. května jako první hudební vydavatelství na česko-slovenském trhu s výraznou cenovou redukcí novinkových zahraničních titulů. Jejich ceny se budou rovnat cenové úrovni titulů domácích.

Cena 299 Kč bude platit pro očekávaná alba zahraničních hvězd, například Christiny Aguilery nebo Ozzyho Osbournea. Jejich novinky vyjdou v červnu. Další ukázkou nové nízké ceny zahraničních novinek je březnový titul Raymond vs Raymond od Ushera, který bude nově za cenu 249 Kč. Soundtrack k filmu Iron Man 2, obsahující výběr největších hitů AC/DC, místo původních 399 Kč bude nyní k dostání v maloobchodní síti za 349 Kč.

Obchodní ředitel Sony Music Entertainment Česká republika Martin Moravec dodává: „Rád bych upřesnil, že se ve všech  případech výše uvedených cenových změn bude jednat vždy a všude o plnohodnotné produkty hudebních nosičů v klasických plastových obalech s neokleštěnými booklety a bez označení ’verze pro Vychodní Evropu’, jiných různých samolepek a podobně. Máme radost, že se nám po mnohaletém úsilí a vyjednávání podařilo docílit s naší zahraniční centrálou a potažmo s majiteli práv nastavení nižších cen v celé obchodní struktuře. Cítíme tyto události, jako naprostou nezbytnost a vstřícné kroky k narovnání a částečnému oživení stále klesajícího trhu s hudebními fyzickými nosiči. Jsme přesvědčeni, že ceny zahraničních novinek v rozpětí 249, 269, 299 až 349 přinesou svěží vítr optimismu našim odběratelům a hlavně radost hudebním fanouškům.“

tz