ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14592 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Slza vyjede na turné

1 Redakce 5.2.2016

Popové duo Slza, které na scéně oslavilo nedávno rok existence, má za sebou množství úspěchů a najde se jen málokdo, kdo by neznal jeho hity Lhůta záruční, Celibát či Katarze.

Zájem fanoušků rozhodně neopadá a kapela vyprodává jeden koncert za druhým. Letošní rok odstartovala v Novém Městě na Moravě, kam se původně vydala na soustředění, ale po žádostech fanoušků odehrála dva koncerty a oba byly vyprodané. Nyní oficiálně ohlásila jarní Katarze Tour 2016.

To zahájí v neděli 3. dubna v Eurocentru v Jablonci nad Nisou a skončí 16. května ve Velkém Meziříčí. Kapela pro fanoušky v osmi městech chystá speciální koncertní show a autogramiádu.

„Poslední rok se Slzou zažíváme něco neskutečného. Doufali jsme, že by se naše koncerty jednou mohly vyprodávat, ale že to přijde tak brzy, to jsme vážně nečekali. Máme ty nejlepší fanoušky a nešťastnější jsme, když s nimi můžeme tu energii a emoce sdílet. Místa našeho jarního turné jsme proto volili podle nich a jedeme i do míst, kde jsme ještě nehráli. O to více se těšíme,“ zní od Petra Lexy a Lukáše Bundila.

Katarze Tour 2016:
3. 4. Jablonec nad Nisou
4. 4. Kladno
5. 4. Písek
10. 4. České Budějovice
11. 4. Stříbro
24. 4. Prostějov
15. 5. Příbram
16. 5. Velké Meziříčí

Tagy: ,