ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4696 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Slza vydala nové album Monodrama

0 jsk 25.9.2023

Album Monodrama vznikalo téměř tři a půl roku. První session měla kapela Slza jen pár měsíců po vydání alba 3. Tehdy vznikla píseň Bouře, která byla i prvním singlem a předzvěstí nového projektu. Ten Slza dokončila 22. září, kdy do světa vyslala svou čtvrtou desku s názvem Monodrama.

Na žánrově i vizuálně pestrém albu se podíleli autoři a kamarádi z branže v čele s Pam Rabbit, Jiřím Krhutem, Ondřejem Ládkem, ale také rapper Refew a producent Enthic. Posluchače čekají již známé hity jako Bouře, Červánky nebo Není to tak zlý, ale i úplné novinky.

„Nenechali jsme se ničím tlačit, nedávali jsme si žádný deadline, prostě jsme pořád skládali, udržovali se v tvůrčím proces a věděli jsme, že až přijde ta vhodná chvíle a budeme cítit, že přišel čas na další album, dáme dohromady těch pro nás deset nejlepších písniček a vydáme ho. I proto se na albu dají najít songy, které jsme měli třeba dva roky v šuplíku, stejně tak jako songy, které jsme napsali jen pár týdnů zpátky. Přijde mi, že je album i díky tomu o něco barevnější a různorodější,“ přibližuje tvůrčí proces frontman kapely Petr Lexa.

Tagy: