ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8620 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Slza vydá nové album 3. listopadu

0 Redakce 18.10.2017

Jedna z nejpopulárnějších a nejúspěšnějších tuzemských kapel současnosti Slza vydá 3. listopadu druhou desku Holomráz. V den vydání proběhne autogramiáda v Bontonland – Megastore Praha na Václavském náměstí, která se následně přesune i do dalších regionů. Naživo celou desku fanoušci poprvé uslyší v rámci halového turné Holomráz Tour 2018, které odstartuje na jaře 2018.

Skladby na debutové desce Katarze reflektují pozitivní i negativní lidské emoce. Na druhém albu Holomráz Slza tuto myšlenku prohlubuje a posouvá na novou úroveň. Symbolem alba je kontrast žáru, jenž představuje pozitivní emoce a mrazu, který představuje emoce negativní. Ústředním motivem a pojítkem všech skladeb je slogan „Ač holomráz je venku, žár je v nás“.

V každé z deseti písní se odráží fakt, že každý z nás v životě zažívá nepříjemné momenty a situace. Důležitým poselstvím pozitivně laděného alba je však nenechat se jimi pohltit a užívat si okamžiky radosti a štěstí a čerpat z nich.

Ruku v ruce s hudbou a texty jde i image a grafika nového alba. V té Slza pracuje se třemi symboly znázorňujícími zmiňovaný slogan. Ze symbolů je následně složen výsledný obrazec na obalu alba. Jedná se o slzu, plamen (symbol žáru) a vločku (symbol mrazu).

Tagy: ,