ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14529 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Slza už je na turné

0 jsk 2.3.2018

Jsou to čtyři roky od vydání prvního singlu skupiny Slza. Videoklip Lhůta záruční se dnes blíží dvaceti milionům zhlédnutí na Youtube a nejnovější Na srdci má za necelý měsíc 1, 5 milionu přehrání. Není pochyb o tom, že Slza se plně etablovala na české hudební scéně.

Středečním koncertem ve Sportovní hale Vodova v Brně zahájila své první halové turné a všechny přítomné utvrdila v tom, že její síla je nejen na internetu, ale také na pódiu. Již 7. března se představí ve Foru Karlín, kam koncert před pár dny přesunula.  Hostem bude stejně jako v Brně a Ostravě Celeste Buckingham.

„Stále se nemůžeme vzpamatovat z toho včerejšího přívalu energie, emocí a radosti z hudby. Nikdy jsme se netajili tím, že muziku a vše, co s ní souvisí, chceme dělat naplno. Když by nám někdo před těmi čtyřmi lety řekl, že na nás budou chodit tisíce lidí do sportovních hal, tak bysme se tomu dost zasmáli,“ shodují se Petr Lexa s Lukášem Bundilem.

„Za pár dní nás čeká Forum Karlín. Těšíme se, ale zároveň cítíme zodpovědnost. Pravdou je, že přípravy na turné Holomráz jsme nepodcenili. Atmosféra v Brně byla neopakovatelná. Každý koncert si užíváme na maximum. Díky všem, kteří přišli a přijdou. A také Celeste, že s námi na pár zastávek vyjela“ dodávají.

HOLOMRÁZ TOUR 2018
1. 3. Zlín – Sportovní hala Euronics
2. 3. Ostrava – Zábřeh  – Ostravar Vítkovice
7. 3. Praha – Forum Karlín
8. 3. Hradec Králové  – Sportovní hala Slavia
9. 3. Liberec  – Dům kultury Liberec
21. 3. České Budějovice  – Pavilon T1, Výstaviště České Budějovice
22. 3. Plzeň  – Sportovní hala Lokomotiva

Tagy: ,