ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12678 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Slayer pojedou na poslední turné

0 jsk 25.1.2018

Americká thrashmetalové kapela Slayer oznámila, že plánuje své poslední turné, po kterém po více než pětatřiceti letech na hudební scéně skončí. Učinila tak prostřednictvím krátkého videa.

Na sociální síti pak zveřejnila i příspěvek, ve kterém v této souvislosti poskytla bližší informace. „Poté, co jsme natočili jednu z nejbrutálnějších, dechberoucí agresivních a pekelně divokých hudeb, jaké kdy vznikly, odehráli téměř tři tisíce koncertů ve všech koutech světa, získali nespočet ocenění, zkrášlili stovky magazínových titulků, zažili zničující ztrátu našeho spoluzakládající bratra, a dokonce se objevili v Tonight Show, éra Slayer, jedné z nejúžasnějších thrash-metal-punkových kapel všech dob, končí,“ napsali členové formace v příspěvku a poděkovali fanouškům za podporu a úžasné zážitky.

Turné odstartuje 10. května v Severní Americe, kde bude kapela koncertovat do 20. června. Spolu s ní se během severoamerické části koncertní šňůry na pódiu představí i seskupení Lamb of God, Anthrax, Behemoth a Testament. Termíny dalších částí turné zatím nejsou známy.

Tagy: ,