Novinky

Slayer museli zrušit turné

Americká thrashmetalová  kapela Slayer musela zrušit své britské a evropské  turné. Důvodem jsou přetrvávající problémy baskytaristy Toma Arayi s páteří. Kapela přitom ze stejného důvodu už koncerty jednou přesunula, z listopadu na dobu od 7. března do 5. dubna 2010. Nyní byla nucena skrečovat i tyto termíny.

Manažer formace, Rick Sales, serveru blabbermouth.net řekl: „Araya vyzkoušel už mnohé léčebné postupy. Jeho problém to ale nevyřešilo, takže se rozhodl, že na konci ledna podstoupí chirurgický zákrok.

Hledají se sice již  nové náhradní termíny, nikoli však příliš vehementně, neboť nikdo neví, jak dlouho se bude muzikant po operaci zotavovat a co to s jeho problémem udělá.

Připomeňme, že Slayer by měli být jednou z hlavních hvězd festivalu Sonisphere, který  se letos poprvé uskuteční i u nás, sice na letišti u Mimoně 19. června.

JŠp 

Související články

Back to top button