ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5115 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Skywalker mají skladbu o méně příjemných snech

0 jsk 21.2.2023

Tuzemská kapela Skywalker vydává píseň House of Gloom. Ten je o méně příjemných snech a o tom, jak šílené někdy mohu být. Skywalker v březnu vyrazí na několik zahraničních koncertních zastávek s kapelou Attila.

„House of Gloom je song o snech a o tom, jaký bordel nám můžou někdy udělat v hlavě. Tak to aspoň vnímám já v té své. Sny můžou být pěkně děsivé místo, ze kterého se vracíte do reality zmatený a totálně rozložený. Když jsem byl dítě, měl jsem dost strašlivé sny a jediné, co jsem si přál, bylo se z nich probudit. Hlavním poselstvím našeho nového songu má být to, že ať už vám v noci servírujou sny sebevětší šílenost, záleží jen na tom, jaké jsou vaše činy a myšlenky během bdělého dne,” vysvětluje za kapelu frontman Jay.

Na konci února vyjedou Skywalker na víkend na Slovensko do Žiliny a do Bielsko-Biale do Polska. V březnu se pak připojí na vybraných zastávkách k celoevropskému turné metalcoreových Attila.

„Co se týče show s Attilou, je to trochu souhra okolností. Odpadl jim totiž hlavní support Our Hollow Our Home, kteří procházejí personální změnou. Díky jejich zrušeným koncertům jsme dostali za posledních pár let mnoho skvělých příležitostí, kromě toho jsme s nimi před časem objeli Evropu a stali se kamarády. Je to samozřejmě také skvělá práce našeho booking agenta v Avocado Booking. Takže nás čeká pěkné jaro,” těší se Skywalker. Kapela už oznámila první letní koncertní zastávky, mezi nimi je například Mighty Sounds nebo Fajtfest.

Tagy: ,