ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18393 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Skyline natočili nový videoklip

0 Redakce 28.5.2013

Domácí elektronická kapela Skyline pokřtila začátkem dubna v přeplněném pražském Paláci Akropolis svou šestou řadovku Fairytapes. Po festivalovém klipu Dancing With Fire, který byl prvním z desky, přichází s dalším, tentokrát k singlu Staying Alive. Exkluzivní premiéra proběhla prostřednictvím internetové hudební televize Mixér.cz.

„Nápad obléct kapelu do barokních kostýmů, které jsme zkombinovali s moderním oblečením, byl takový náhlý. Vznikl při první schůzce s kapelou v jejich zkušebně, když jsem vypustil slovo pohádkový, což má celkem i význam k názvu jejich nového alba – Fairytapes. Na té první schůzce padl i nápad udělat to ve stylu Alenky v říši divů, což se zamlouvalo kapele a hlavně Marce,“ vysvětluje prvotní nápad na příběh videoklipu Michal Budinský, který je spolu se svým kolegou z LIP Production Radkem Karkem autorem klipu.

Co se týče samotné vizáže Skyline, na té se podílela Zuzana Machalová, která se postarala nejen o perfektní make-up, ale také o precizní vlasový styling. Celý videoklip se natočil během jediného dne, kdy kapela točila non-stop od rána do noci v prostorách showroomu společnosti Robe s.r.o. ve Valašském Meziříčí.

„Nejdřív jsme sice trochu prskali, že musíme jet točit takovou dálku, ale jakmile jsme přijeli na místo, byli jsme nadšeni. Všechna ta světla, efekty, pohyblivé kulisy – připadali jsme si jako v Hollywoodu. Obecně jsme se v kapele shodli, že takhle profesionální natáčení jsme ještě nezažili, a je to vidět i na tom parádním výsledku,“ říkají Skyline.

Tagy: