ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7716 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Škwor dokončují nové album a chystají se na Karlín

0 Redakce 12.6.2015

Předloni vyprodali v rámci oslav patrnáctých narozenin Incheba Arenu, loni Lucernu, ale ani to jim nebylo dost. Letos se Škwor rozhodli vyměnit lety prověřené velké sály za jeden z těch nejmodernějších a poctít fanoušky velkolepým koncertem v hale Forum Karlín. V pátek 13. listopadu tam se svými příznivci oslaví nejen 17. narozeniny, ale také vydání nové řadovky, kterou chystají na podzim.

„Album je ve fázi dolaďování, tzn. hledání zvuku, aranžování atd., takže na dobré cestě…,“ popisuje baskytarista Tomáš Kmec aktuální stav nového alba. Následovník dva roky staré osmé řadovky Sliby & lži by měl být dle Kmecových slov: „Rozmanitý a zatím to vypadá, že i o něco tvrdší, než byly Sliby & Lži. Fanoušci se mají určitě na co těšit.“

Kapela, která má nyní připravených patnáct písní, jež vykrystalizovaly během nahrávání, si novinku již tradičně produkuje sama a dle náznaků je dost pravděpodobné, že kromě pro Škwor typických úderných songů se na ní představí také i v o něco „baladičtější“ podobě a naváže tak na závěrečnou skladbu z alba Sliby & lži Síla starejch vím, jejíž videoklip se na Youtube blíží k 1,5 milionu zhlédnutí.

Tagy: ,