ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11340 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Skvělý závěr Beats for Love

0 jsk 8.7.2024

Skončil 10. ročník festivalu elektronické taneční hudby Beats for Love. A závěrečná party byla hodná jubilejních narozenin. Kraloval ji zřejmě nejslavnější DJ světa David Guetta, který v Ostravě předvedl dechberoucí vystoupení. A pohled na davy fanoušků daly tušit, že kulaté výročí přineslo i divácký rekord.

Skoro osm let marných vyjednávání. Až v roce 2024 si světoznámý Francouz David Guetta našel ve svém nabitém kalendáři udělal na Beats for Love čas. Čekání se ale vyplatilo, autor hitů jako Titanium, When Love Takes Over nebo Memories nabídl fanouškům fantastickou show plnou světoznámých písní, tance i pyrotechniky.

„Byl to skvostný závěr celého festivalu. David Guetta má v repertoáru desítky slavných tracků, které mají na internetu miliardy přehrání. A slyšet naše fanoušky zpívat, to byl skvělý pocit,“ rozplýval se ředitel Beats for Love Kamil Rudolf.

A šéf festivalu zároveň oznámil rekordní návštěvu. „Ve středu dorazilo do areálu třicet čtyři tisíc lidí, ve čtvrtek třicet osm, v pátek jsme se přehoupli přes čtyřicetitisícovou hranici. A v sobotu v našem areálu proudilo neuvěřitelných padesát tisíc fanoušků. Je to fantastické,“ dodal Rudolf s tím, že víc lidí se v areálu během Beats for Love během jediného dne nikdy nepohybovalo. Festivalu pomohlo, že pro jubilejní ročník výrazně navýšil kapacitu. A tím pádem mohl prodat i více vstupenek.