ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14086 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

SKUTR a Mozart

0 Rémy Martin 22.8.2013

V pátek 28. srpna bych vám doporučil navštívit Národní divadlo. Odehraje se tam totiž jistá „zajímavost“ – klasická opera od Wolfganga Amadea Mozarta Don Giovanni. 

Toto geniální dílo bylo tentokrát svěřeno režisérské dvojici Martin Kukučka a Lukáš Trpišovský, což jsou členové legendárního divadelního uskupení SKUTR. Vůči tzv. avantgardním či moderním verzím klasických děl jsem většinou podezíravý až skeptický. Avšak vzhledem k tomu, že SKUTR znám, si předem odvážím tvrdit, že v tomto případě to bude stát za to.

Divadlo sice prochází rekonstrukcí; na diváckém komfortu to však nijak výrazně neubírá. Zkuste to. Představení začíná již v 19:00 hodin a upozorňuji, že pořadatelé jsou přesní na minutu. Kdo přijde jen o trochu později, může mít problém se dostat dovnitř, a to i v případě, že má již zakoupenou vstupenku.

Další články, recenze a doporučení Rémy Martina naleznete na blogu Remy-Martin.cz nebo na stránce facebook.com/RemyMartinCZ.

Každou sudou středu v 19:00, lichý pátek v 10:00 a sudou sobotu ve 12:00 poslouchejte Vybrané tóny Rémy Martina na rádiu Classic.