ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6473 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Skupina The Switch zakopala zpěváka do hrobu. V novém videoklipu

0 jsk 24.7.2018

Česká kapela The Switch představuje nový videoklip k písničce Dávám, která je už třetím singlem z posledního eponymního alba. O režii klipu se postaral Jakub „Mahdies“ Mahdal.

Zpěvák Štěpán Šatoplet byl při natáčení zasypán hlínou a akci si zcela jistě užil i v mírném napětí, neboť dalšími aktéry klipu jsou hadi, housenky, kobylky a brouci. Jejich zajištění si vzal na starost režisér.

„Do zverimexu jsem měl původně namířeno jen pro housenky. Potkal jsem tam ale lehce podivného a zároveň moc fajn chlápka, jenž se mi sám nabídl, že mi půjčí hada, protože je chovatel a má toho doma spoustu. Normálně by mě podobná nabídka asi dost zaskočila, ale teď se to fakt hodilo,“ vysvětlil Mahdal.

Loni na podzim absolvovali The Switch klubové turné s novou eponymní deskou, během letošního léta se soustředí především na tvorbu nových skladeb. Naživo je lze vidět v rámci putovní festivalové série Létofest, která navštíví v průběhu prázdnin několik větších měst v zemi. Na jaro 2019 mají The Switch v plánu vzpomínkové klubové turné s pracovním názvem Beautiful 15 Years. Chtějí na něm po patnácti letech od vydání vzdát hold svému debutovému albu Beautiful.

Tagy: