ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14253 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Skupina Slza vydává knihu a startuje turné

0 jsk 4.10.2016

6. října vyjde fotokniha nazvaná Slza obrazem. Petra Lexu a Lukáše Bundila nahlíží objektivem fotografa Jindřicha Kodíčka. Ten kapelu zachytil z větší blízkosti a odhaluje tak obrazy, které byly fanouškům doposud skryty.

Publikace bude doplněna o dosud nezveřejněné biografické texty a velký exkluzivní rozhovor. Dalším překvapením je 20 Zlatých kupónu, které muzikanti osobně ukryli v knize, a s jejichž nálezci stráví speciální den.

Za fotografiemi stojí Jindřich Kodíček, který s kapelou začal spolupráci počátkem roku 2016. Doprovázel ji na koncertech, setkáních s fanoušky, ve studiu, ale i ve volných chvílích. Fotografií přibývalo, a tak vznikl nápad proměnit je v knihu. Navíc doplněnou o biografické texty s informacemi, které doposud nebyly zveřejněny.

„Fotografoval jsem už hodně lidí, podílel jsem se na mnoha projektech, ale ještě nikdy jsem nepracoval na něčem tak intenzivním, jako je bezpochyby kniha Slza obrazem. Ano, bylo to hodně silné,“ vzpomíná Jindřich Kodíček.

Dvojice fotoknihu pokřtí 2. listopadu v pražském Megastore Bontonland a pak se vydá za svými fanoušky do regionů. Ještě předtím ji ale čeká pokračování Katarze Tour 2016, které zahájí již v úterý 4. Října v brněnském KC Semilasso. SLZA koncertní show představí na čtrnácti zastávkách napříč republikou a na některá místa ještě několik vstupenek zbývá. Tyto koncerty budou letos poslední příležitostí vidět kapelu naživo.

Katarze Tour 2016
4. 10. Brno-Královo Pole – KC Semilasso
5. 10. Žďár nad Sázavou – Dům kultury Žďár nad Sázavou
6. 10. Brno-Královo Pole – KC Semilasso
7. 10. Strážnice – KD Strážničan
10. 10. Praha – SaSaZu
16. 10. Cheb – KC Svoboda
29. 10. Kutná Hora – KD Lorec Kutná Hora
1. 11. Ostrava – Dům kultury města Ostravy
4. 11. Jindřichův Hradec – KC Jitka
5. 11. Vamberk – Městský Klub Sokolovna
9. 11. Plzeň – Kulturní dům Peklo
11. 11. Děčín – Společenský dům Střelnice
12. 11. Liberec – Dům kultury
25. 11. Zábřeh – Kulturní dům Zábřeh

Tagy: ,