ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12873 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Skupina Slza nabízí skladbu, která vznikla ve spolupráci s Xindlem X

0 jsk 26.6.2023

Skupina Slza vydává novou píseň Není to tak zlý. O pozitivně laděný text s velmi chytlavým refrénem se postaral zpěvák Petr Lexa s Xindlem X, hudbu složil Lexa spolu s kytaristou Lukášem Bundilem.

„Po několika letech společného psaní songů s dalšími autory je to vlastně tak trochu návrat do dob desek Katarze a Holomráz, kdy písničky vznikaly přesně takto. Vzal jsem kytaru, sednul si a napsal písničku,“ říká Lukáš Bundil, podle jehož slov se tím vrací do doby, kdy ještě na singlech nespolupracoval s ostatními umělci.

Režie videoklipu se ujal zpěvák Petr Lexa, který se v roli režiséra a scénáristy objevuje čím dál častěji, a to nejen u tvorby Slzy. Nejnovějším singlem populární dvojice oznamuje klubové turné a také novou, v pořadí čtvrtou, desku. Na obojí se fanoušci můžou těšit už letos na podzim.

„S první deskou Katarze jsme absolvovali turné po velkých kulturácích a s druhou deskou Holomráz halové koncerty. Nikdy jsme tak nezažili atmosféru klasických klubových koncertů a se třetí deskou v roce 2020 jsme tak naplánovali turné právě po klubech. To se nakonec kvůli kovidu muselo zrušit. Vracíme se tak k němu nyní, se čtvrtým albem, a strašně se těšíme na osobnější kontakt s fanoušky, který menší prostor umožňuje,“ vysvětlují umělci.

Tagy: , ,