ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5622 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Skupina Rudimental vydala novinku

0 jsk 28.1.2019

Britští Rudimental patří k zajímavým uskupením na anglické taneční scéně. Zjevili se v roce 2013, kdy vydali debut Home, za který získali řadu ocenění včetně Brit Awards. Nabídli na něm atraktivní střet různých hudebních stylů i kultur a dali prostor řadě neznámých hostů, z nichž jsou dnes důležité postavy ostrovní scény. Skladby Waiting All Night nebo Feel The Love se staly globálními hity a dokonale je zná i český posluchač.

Na dvojce We The Generation skupina model vycizelovala a k méně známým hostům přizvala i skutečné hvězdy v čele s Edem Sheeranem.

Novinku Toast To Our Differences čtveřice uvedla několika singly. Z nejpovedenějšího These Days s hostující zpěvačkou Jess Glynne a americkým rapperem Macklemorem je v Anglii nejprodávanější skladba roku 2018 a čtveřici čerstvě vynesla dvě nominace na Brit Awards.

Rudimental na desce znovu míchají kokteil z nejrůznějších vlivů od drum’n’bassu a experimentální elektroniky k blýskavému popu a rapu. Mezi hosty se tentokrát objevují třeba zpěvačky Anne-Marie a Rita Ora, méně známé Raphaella, Stefflon Don a Ray BLK či pánové Maverick Sabre, Tom Walker a Kojey Radical. Živě Rudimental třetí album představí během letní festivalové sezóny, u nás vystoupí na Rock For People.

Tagy: ,