ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5805 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Skupina Mandrage odehraje únorové turné a dá si pauzu

0 jsk 27.12.2019

Plzeňská skupina Mandrage zveřejnila před vánočními svátky informaci o tom, že odehraje naplánované únorové koncertní turné a potom si dá pauzu. Učinila tak na svém facebookovém profilu.

„Máme pro vás jednu smutnou předvánoční zprávu. Rozhodli jsme se, že turné Dlouhej únor bude naším posledním. Alespoň na nějakou dobu. Náš zpěvák Víťa teď prochází těžším obdobím a bude potřebovat nějaký čas a pomoc, aby ho zvládl. Jako kapela tak v tuto chvíli nejsme schopni nikomu nic slíbit. Můžeme však slíbit Víťovi, že ho neopustíme a uděláme vše pro to, aby mu bylo lépe. Protože kapelní život zdravé životosprávě dvakrát neprospívá, rozhodli jsme se s koncem února pozastavit činnost kapely Mandrage do té doby, než se dá Víťa zase do kupy, a od března dál neplánujeme žádné další koncerty,“ stojí ve zprávě.

„Vám všem bychom chtěli moc poděkovat. Spolu s vámi jsme prožili to nejhezčí období našich životů. Zatím se ovšem neloučíme, přece jen před sebou máme ještě minimálně jedno turné. A těšíme se na ně i na vás,“ uzavírají členové kapely Mandrage.

Turné Dlouhej únor začne 1. 2. v pražském Foru Karlín. Následují koncerty 6. a 7. 2. v Brně, 12. 2. v Hradci Králové, 13. 2. v Liberci, 21. 2. v Českých Budějovicích, 22. 2. v Plzni a 29. 2. v Ostravě.

Tagy: ,