ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16819 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Skupina J.A.R. vydává nové album Jezus Kristus Neexistus?

0 jsk 19.6.2023

J.A.R. vydávají novinku Jezus Kristus Neexistus? Deváté řadové album slouží jako výlet do světa nové hudební imaginace a překvapivých textů.

Je ovšem dobré připomenout, že tato deska není nic pro pasivní posluchače a že si ji musí pořádně naposlouchat. Jezus Kristus Neexistus? totiž vyžaduje aktivní zapojení a hlubší porozumění. Může rozesmutnit a zároveň nakopnout svou nostalgií a ironickou nadsázkou.

J.A.R. rozvíjejí svou vizi originální hudby s funkově-rapovými kořeny již třicet čtyři let, a čerstvé album je dokonalým důkazem faktu, že neztratili nic ze své životnosti a kreativity, právě naopak. Každá skladba je jako malý příběh, který posluchače zavede do světa neočekávaných textařských rozmanitostí a hudebního bohatství.

Deska Jezus Kristus Neexistus? je jako úžaný koktejl, ve kterém se míchají různé hudební žánry, od rocku po elektroniku, od rapu či punku po pop. Je to jako jízda na horské dráze emocí, která zvedne do výšin a pak nečekaně shodí dolů. Ale v tom je právě ta krása – J.A.R. posluchače nepustí z proudů své hudby, dokud ji nedoposlechne.

Jezus Kristus Neexistus? vtahuje do svého světa a nechá každého, aby si ho rozjařeně užil. J.A.R. jsou ve své nejlepší formě právě teď a jejich nové album je dokonalým důkazem hudebního mistrovství a zkušené muzikální kreativity.

(foto: Roman Černý)

Tagy: