ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12138 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Skunk Anansie v pátek, Underworld v sobotu. To je program Open Air Festivalu v Panenském Týnci

0 jsk 25.7.2013

Čtvrtý ročník Open Air Festivalu, který se uskuteční 8. až 10. srpna na letišti v Panenském Týnci, zveřejnil program. Třídenní přehlídka bude zahájena ve čtvrtek 8. srpna. V půl čtvrté odpoledne zaharaje na Právo Stage, jediné scéně, na které se bude hrát živě, nadějná skupina Tommy Indian. Po ní se ještě představí Please The Trees, Plastic People Of The Universe, Květy, Vypsaná fixa a Real Transported Man.

Hlavní scénou festivalu bude Seznam Main Stage. Na ní se začne hrát v pátek v půl druhé odpoledne, kdy dění odstartuje skupina Midi lidi. V noci se vedle Skunk Anansie představí ještě Surkin, Gesaffelstein, The Hacker nebo Adam Freeland. Na Právo Stage zahrají mimo jiné Zrní nebo Umakart.

Sobotní program na Seznam Main Stage odstartují Koblížci. Před finálním koncertem Underworld se v programu představí i Peter Bič Projekt, O. Children a Tata Bojs. Právo Stage bude v sobotu patřit mimo jiné Divadlu Kvelb nebo pořadu Na stojáka.

Cena vstupenky na festival je v předprodeji 800,- Kč. VIP vstupenka stojí 1.400,- Kč. Na místě bude stát lístek 1.200,- a VIP 2.000,- Kč.