ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5854 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Skladbou Broken začíná Sofian Medjmedj představovat album 19

0 jsk 10.3.2021

Český zpěvák Sofian Medjmedj dokončuje nové album. Ponese název 19, což je umělcův aktuální věk. Jako první vlaštovku vypouští autorskou píseň Broken, na níž spolupracoval s producentem Enthicem. Jde o nejtvrdší skladbu z chystané desky a doprovází ji video z dílny Filipa Knolla a Petra Simona. Album vyjde 30. dubna 2021. Část odhalí Sofian už předem, když každých čtrnáct dní uvede jednu skladbu.

Broken je temný, emocionální a energický singl s trapovým beatem. Medjmedj v něm ukazuje své pěvecké schopnosti, ale zároveň odhaluje svůj přístup k rapu. „V té písni jsem chtěl lidem ukázat, že nejsem furt pozitivní, tak jak tomu jsou zatím všechny mé písničky. V Broken jsem vypsal své pocity, co mě v životě štve a poprvé jsem také použil autotune, který písničce dodává neskutečnou atmosféru,” komentuje singl Sofian.

Videoklip se rovněž nese v pochmurném duchu a podtrhuje hloubku myšlenky písně. Medjmedj v různých scénách, které dokreslují poselství v textu, předvádí svou temnou citlivou stránku. Za videoklipem stojí Filip Knoll a Petr Simon, kteří točí videoklipy pro mladé rappery jako je Viktor Sheen a další.