ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13469 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Sinéad O’Connor děsí své fanoušky

0 Redakce 19.9.2011

Irská zpěvačka Sinéad O’Connor vyděsila nedávno své fanoušky zprávami, které umístila na internet. Podle nich totiž naznačují, že chce dobrovolně ukončit svůj život a pomýšlí na sebevraždu.

Vokalistka, která se už v minulosti netajila sebevražednými sklony, popsala svou návštěvu u psychiatra. „Šla jsem k doktorovi na rutinní prohlídku. Řekla jsem mu, že jsem špatná matka a nejsem schopna mluvit otevřeně o své sexualitě v médiích,“ napsala na Twitter. „Je tolik věcí, o kterých se nemluví. Sebevražedné sklony, sex… Najednou si připadám jako šílenec. Chci jít do nebe, strašně moc.“

V dalším přípisu zpěvačka oznámila, že jediným důvodem, proč už neskoncovala se svým životem, jsou její děti. „Kdybych mohla zemřít bez jejich vědomí, určitě bych to udělala,“ vysvětlila.

Nakonec poprosila své  fanoušky, aby jí napsali, jaký je podle nich nejlepší způsob sebevraždy. „Ví někdo z vás, jakým způsobem bych se měla zabít? Doufám, že mě sebevražda zachrání.“

Irská média napsala, že po zveřejnění těchto internetových článků navštívila bydliště Sinéad O’Connor policie.

Její dosud poslední  album se jmenuje Theology a vyšlo v červnu 2007. Na příští rok je v plánu vydání nového alba s názvem Home.

JŠp