ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15829 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Simpsonových pojedou ještě dvě sezóny

0 Redakce 10.10.2011

Společnost 20th Centrury Fox Television zřejmě dosáhla dohody s herci, kteří propůjčují své hlasy hlavním postavám seriálu Simpsonovi. V pátek totiž známila, že animovaný televizní seriál bude vysílat ještě další dvě sezóny. Dabéři nedávno podmiňovali vznik dalších dílů zachováním stávajících honorářů, vedení Fox Television uvažovalo o jejich výrazním snížení.

"Fox obnovil Simpsonovi, nejdéle vysílaný televizní seriál v historii, pro neuvěřitelnou 24. a 25. sezónu," píše se v prohlášení společnosti. Simpsonovi jsou nejdéle běžící komediální seriál v amerických televizích, první díl byl odvysílán v prosinci 1989. Vysílá se ve více než stovce zemí v 50 jazykových mutacích a jeho tržby jdou do miliard dolarů. Už má bezmála 500 epizod.

V září britský deník The Daily Telegraph informoval, že fanoušci seriálu se možná dočkají toho, že budou moci v televizi sledovat příhody Barta, Homera, Marge, Lisy a Maggie Simpsonových nonstop, protože vedení americké televizní stanice Fox uvažuje o tom, že spustí digitální kanál, jenž bude 24 hodin denně uvádět pouze epizody tohoto seriálu. .

Seriál z dílny Matta Groeninga, který se odehrává v městečku Springfield a v epizodních rolích vystupují i různé celebrity, získal již 27 televizních cen Emmy. Celovečerní film Simpsonovi, který byl uveden do kin v roce 2007, vydělal více než 500 milionů dolarů.

rwi