ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27331 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Simon Cowell se zastal One Direction kouřících marihuanu

0 jsk 5.6.2014

Britský hudební magnát Simon Cowell se vyjádřil k videu, které zachycuje členy chlapecké skupiny One Direction Louise Tomlinsona a Zayna Malika, jak cestou na koncert v autě kouří marihuanu. Cowell je zakladatelem vydavatelství Syco Music, se kterým má zmiňovaná formace podepsanou smlouvu.

Video vzniklo 27. dubna v peruánské Limě, kde byli One Direction v rámci aktuálního světového turné Where We Are. Autorem je Tomlinson, jenž během natáčení například prozradil, že „důležitou součástí příprav na vystoupení je pro Malika i Mary J“, což je označení pro marihuanu. Cowell o videu řekl, že je „soukromou záležitostí“ a členů skupiny se zastal.

„Mohu říci, že jsou to ti nejpracovitější chlapci, s jakými jsem v životě spolupracoval. Stále se nezměnily. Své fanoušky respektují, skvěle reprezentují Velkou Británii a je radost s nimi pracovat. V minulosti jsem pracoval s množstvím umělců, kteří ztratili respekt vůči svým fanouškům. One Direction k nim nepatří,“ prohlásil.

Za chování Tomlinsona a Malika se již před několika dny omluvil fanouškům další člen Liam Payne, a to i přesto, že on ani další dva členové formace Niall Horan a Harry Styles v autě v době vzniku videa nebyly.