ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5397 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Sia po nové desce skončí

0 Redakce 20.5.2010

Australská popová zpěvačka Sia oznámila, že po vydání své nové desky skončí s hudební kariérou. Je prý unavena životem v centru pozornosti médií a fanoušků a hodlá si splnit svůj sen žít „úplně normální“ život.

Zpěvačka, která během třináctileté kariéry dosud vydala čtyři alba a spolupracovala například s Christinou Aguilerou, Beckem nebo Zero 7, vydá v červnu desku We Are Born. Už v době jejího vzniku byla rozhodnutá z hudební scény odejít.

Když Perez Hilton prozradil, že jsem bisexuálka, všichni mi začali klást osobní otázky, na které jsem nebyla připravena. Když mi bylo dvacet, chodila jsem s jednou dívkou. Tenkrát to ale nikoho nezajímalo. Frmol kolem mé osoby v posledních měsících mi nedělá dobře. Zpanikařila jsem a začala jsem brát antidepresiva. Sláva má tolik mínusů, že jsem kvůli nim přestala vnímat její plusy. Teď sním jen o tom, abych mohla psát písničky pro jiné zpěváky, abych přivedla na svět dítě a starala se o ně. Chci mít normální práci a být obyčejným člověkem, jakým jsem byla předtím, než to všechno začalo,“ řekla Sia Furler v rozhovoru pro list The Times.

Její dosud poslední  album Some People Have Real Problems vyšlo v lednu 2008.

JŠp