ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13132 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Shakira věří v lepší rok

0 jsk 3.1.2023

Poslední rok nebyl pro kolumbijskou zpěvačku Shakiru dobrý. Nový rok zahájila dojemným vzkazem fanouškům, v němž stojí: „I když nás někdo zradil, musíme dál věřit.“

Shakira a její partner, fotbalista Gerard Pique, oznámili svůj rozchod v červnu 2022. Podle médií byla důvodem rozpadu jejich manželství mužova zrada. Pětatřicetiletý fotbalista se měl zaplést s o dvanáct let mladší studentkou, pracující v jeho produkční společnosti.

Později partneři dlouho jednali o opatrovnictví svých synů. Nakonec se dohodli, že se devítiletý Milan a sedmiletá Sasha odstěhují s matkou do Miami. Kluci zatím celou dobu žili v Barceloně, kde mají Shakira a Pique vilu, a také tam, kde jejich otec hrál za fotbalový tým FC Barcelona. Piqueho právník řekl, že by se mohl také usadit v Miami, kdyby chtěl. Sportovec pak bude mít se svými syny k dispozici deset dní v měsíci. Během této doby by se s nimi mohl pohybovat kdekoli.

Přestože rok nebyl pro zpěvačku jednoduchý, u příležitosti Vánoc poděkovala fanouškům za podporu. „Děkuji za všechnu lásku a podporu, kterou jste mně a mým dětem v tomto roce dali. Přeji vám sladké Vánoce. Do roku 2023 plného míru a naděje,“ napsala.

Tagy: