ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6444 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Série koncertů odstartuje v Kladně

0 Petr Hašek 11.9.2012

Předvánoční období se u Janka Ledeckého každoročně váže na sérii koncertů s pravou sváteční atmosférou. Ani letošní rok se tradice nezmění, ve středu 21. listopadu odstartuje série tradičních vánočních koncertů pod názvem Sliby se maj plnit o Vánocích v kladenském Domě kultury.

Ledeckého bude doprovázet tradičně Nostitz Quartet a další neodmyslitelní hudební “parťáci” Štěpán Smetáček a Dave Mendéz. Na všech koncertech je doplní dívčí vokály. Zazní nejen vánoční hity Ryba rybě, Sliby se maj plnit o Vánocích, ale také Pěkná, pěkná , pěkná i několik písní od Ledeckého oblíbených zahraničních autorů.

Chybět nebude ani anglická koleda v podání londýnského baskytaristy Dave Mendéze. Série koncertů zavítá do celkem sedmi měst v České republice. Na každém z koncertů si budou moci zazpívat společně koledy i děti z místních základních uměleckých škol.

“Tato společná setkání a zpívání s dětmi mám hrozně rád. Všichni přítomní, samozřejmě včetně mně i mé doprovodné kapely, si doslova vychutnáváme jedinečnou, neopakovatelnou a podmanivou vánoční atmosféru. Tyto koncerty jsou pro mne tím nejhezčím vánočním dárkem,” uvedl Ledecký.

Sérii sedmi koncertů zakončí prosincové vystoupení v Městském divadle ve Zlíně.

rwi