ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 20540 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Seriál Znamení koně bude mít třináct nových dílů

0 Richard Winter 26.9.2013

Oblíbený seriál z prostředí koňských farem Znamení koně bude mít třináct nových dílů. Česká televize je začala natáčet v těchto dnech na Zlínsku. První sérii odvysílala před dvěma lety. V režii Milana Cieslara se v hlavních rolích opět představí Vilma Cibulková, Richard Krajčo, Tereza Voříšková, Igor Bareš nebo Boleslav Polívka. Do děje ale vstoupí i nové postavy.

V nových dílech se diváci opět setkají i s Vandou Károlyi, Valérií Zawadskou, Oldřichem Navrátilem, Karlem Dobrým, nově ale také s Ondřejem Vetchým, Miroslavem Donutilem a jeho synem Martinem nebo s Janem Zadražilem. Natáčení nových dílů je rozděleno do několika etap a potrvá do jara 2014. “Je to náročný projekt, ale těším se na něj. Vracíme se k práci, kterou jsme dělali moc rádi. Pokračování osudů našich hrdinů se v dalších dílech zajímavě vyvíjí a divák se má na co těšit,” uvedl režisér Cielsar.

Seriál diváky opět zavede do prostředí farem, kde jdou ruku v ruce s lidskými osudy i příběhy koní. Zejména kobylky Blue Mystery, která se po zranění už nikdy neměla vrátit na závodní dráhu, ale také plemeníka Falstaffa, od kterého si všichni hodně slibují. “Novými příběhy se opět prolínají složité mezilidské vztahy, dramatickou linkou, nesoucí napětí, je boj o zachování existence koňské farmy na sv. Hubertu,” uvedl producent ČT David Ziegelbauer.