ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5443 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Seriál o tom, že pubertou peklo teprve začíná. Sex O’Clock míří na Voyo

0 jsk 2.3.2023

Desetidílný rodinný komediální seriál Sex O’Clock, který vznikl pod značkou Voyo Originál, se chystá na Voyo. Diváci ho budou moci sledovat od pátku 10. března, každý týden vždy nový díl.

Seriál připravila produkční společnost Cinebonbon v čele s producenty Karolinou Zalabákovou a Lukášem Gargulákem. Kreativní producentkou Voyo je Marta Fenclová. Režírovala Karolina Zalabáková společně s Janem Bártkem.

„Konečně je tu český seriál o pubertě! Přidrzlý, otevřený, vtipný a pod tím vším závažný. Oceňuji, že producenti zvolili výrazný výtvarný styl, příběh zasadili do Zlína, obsadili nové tváře a těm známým dali role, jaké nás překvapí a budou bavit,“ říká ředitel vývoje TV Nova a Voyo Michal Reitler.

Hlavní hrdina Adam (Maxmilián Kocek) až dosud řešil především to, kdy už konečně přijde o panictví a jak dopadne jeho taneční kariéra. Jeho otec Michal (Jan Révai) ale zásadním životním odhalením obrátí celé rodině život naruby, přičemž odstartuje řetězec nečekaných událostí, se kterými si musí poradit jak Adamova matka Judita (Petra Bučková), tak jeho sestra (Sára Korbelová) a babička Greta (Jana Švandová).