ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 21369 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Seriál Medvěd má trailer třetí řady

0 jsk 4.6.2024

Disney+ zveřejnila první oficiální trailer na cenami Emmy ověnčený komediální seriál Medvěd. Třetí řada bude mít českou premiéru ve středu 17. července exkluzivně na Disney+. Všech deset epizod bude k dispozici v den premiéry.

Ve třetí řadě seriálu Medvěd sledujeme Carmena „Carmyho“ Berzatta (Jeremy Allen White), Sydney Adamuovou (Ayo Edebiri) a Richarda „Richieho“ Jerimoviche (Ebon Moss-Bachrach), jak svádí každodenní boj v tvrdém restauračním byznysu, aby udrželi své původní bistro, nyní fine dining podnik, na nejvyšší úrovni a při životě. Carmy na sebe tlačí víc než kdy jindy a vyžaduje dokonalost i od svých zaměstnanců, kteří dělají vše pro to, aby se mu vyrovnali.

Jejich snaha o kulinářskou dokonalost posouvá tým na vyšší úroveň a posiluje vazby, které drží restauraci pohromadě. Jak se tým rozrůstá, každý jeho člen se snaží dosáhnout vyšší úrovně v rámci své role.

V restaurační branži nikdy nestojíte na pevné půdě a s touto neustále se měnící vizí přicházejí nové výzvy a příležitosti. Naši šéfkuchaři se naučili, že každá vteřina se počítá, ale teprve v této řadě zjistíme, zda mají na to, aby se dokázali prosadit i další den.

V seriálu dále účinkují Abby Elliott, Lionel Boyce, Liza Colón-Zayas a Matty Matheson, které doplňují Oliver Platt a Molly Gordon v epizodních rolích.