ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29291 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Seriál Jedna rodina je zpět

0 jsk 28.8.2023

Rodinný seriál Jedna rodina se vrací na televizní obrazovky s novými díly. První z šestnácti epizod odvysílá TV Nova v úterý 29. srpna ve 20.20 hodin a už teď je divákům k dispozici na Voyo.

Střídavá péče dokáže i běžné situace pořádně zamotat i v letošní sezoně. Ale stejně tak dokáže průšvihy efektivně řešit, vždycky se totiž najde někdo, kdo rychle přispěchá na pomoc. Nebudou chybět nové výzvy, naděje ani nové postavy v podání oblíbených českých herců.

Diváci se se seriálem Jedna rodina rozloučili před prázdninovou pauzou společnou oslavou vánočních svátků. Nový rok přináší členům Jedné rodiny nové výzvy, kterým budou muset čelit. Vágy (Miroslav Vladyka) s Filipem (Filip Blažek) dostanou neodolatelnou nabídku na práci v cizině – montování větrných elektráren. To znamená těžké rozhodování. Zvládne Norika (Berenika Kohoutová) péči o tři děti, zatímco bude Filip v Německu vydělávat na jejich první společné bydlení? Dojemné loučení na sebe nenechá dlouho čekat. Odjede Filip plnit si své sny nebo ho Norika nakonec přesvědčí, že tak dlouhé odloučení není dobrý nápad? A jak by zvládla takovou situaci Noričina představitelka?

„Myslím si, že to musí být hodně náročné. Já sama jsem zvyklá na velkou podporu svého manžela ve smyslu domácích prací a péče o dítě. V našem případě by bylo pravděpodobnější, že bych za prací odjela já. Což se také občas stává, ale na rozdíl od Filipa je to opravdu maximálně na týden,“ prozradila herečka Berenika Kohoutová.