ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7351 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Seriál Dallas se vrací

0 Redakce 13.7.2011

Americká televizní  stanice TNT si objednala další pokračování kultovního seriálu Dallas, který se původně natáčel v letech 1978 až 1991. Příznivci příběhu bohaté naftařské rodiny žijící na ranči Southfork se tedy po více než dvaceti letech dočkají zatím deseti nových epizod, v nichž budou sledovat i životní osudy potomků rodiny Ewingových.

Nové díly by se měly začít vysílat příští rok v létě a objeví se v nich i původní hvězdy Larry Hagman jako J. R., Patrick Duffy v roli Bobbyho nebo Linda Grayová v roli Sue Ellen, manželky J. R.

Stanice TNT prý přemýšlela o vysílání nových dílů Dallasu již delší  čas. Výkonný videprezident Michael Wright aktuální zlom vysvětlil takto: „Pro natáčení jsme se rozhodli až poté, když jsme si přečetli vynikající scénář pilotního dílu od Cynthie Cidreové. Vytvořila skvělý základ pro novou sérii.“

V nových dílech se objeví i mladá generace rodiny Ewingových. Johna Rosse III. si zahraje Josh Henderson, Bobbyho adoptivního syna Christophera ztvární Jesse Metcalfe.

Původní seriál Dallas skončil po 357 epizodách pro klesající počet diváků  a zhoršující se kvalitu scénářů.

JŠp