ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15241 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Selekce nejvýraznějšího mladého designu v Curator Contemporary

0 jsk 22.11.2023

Nová galerie Curator Contemporary zahájila činnost ve svých prostorách na pražské Malé Straně. V dalším výstavním projektu představuje kolektivní výstavu Selekce 2023 mladých designérů a designérek ve svrchované selekci Czech Design Week, oceněných cenou Czech Design Award.

Galerie Curator Contemporary uvádí v pravidelných cyklech dvě hlavní výstavní linie, z nichž ta primární představuje dialogické propojení obrazu a objektu. Nyní, opět po roce, představuje výstavní linii zaměřenou na současný mladý design na pomezí volného umění, a to exkluzivně ve spolupráci s mezinárodním festivalem Czech Design Week.

Výstava Selekce 2023 představí práce autorů a autorek oceněných cenou Czech Design Award bude uvedena už v úterý 21. listopadu v 18 hodin. Představí práce pěti autorů a autorek a jednoho tvůrčího dua v site-specific instalaci, kterou pro prostory galerie Curator Contemporary vytvořilo tvůrčí duo NabilkovaxAdus.

Výstava je prodejní a potrvá do 19. ledna 2024. Na vernisáži zahraje od 18 do 20 hodin DJ Jeffology, diagnostikovaný sběratel vinylů, hudebník, DJ a hledač na poli hudebním nehledě na žánry. Známý také jako DJ spolupořadatel pražských klubových nocí Blackalicious a Lifted.