ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9089 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Šéf The Singles žádá Scarlet Johansson, aby změnila název své kapely

0 jsk 2.3.2015

Americká herečka a zpěvačka Scarlett Johansson, která minulý týden oznámila založení kapely The Singles, obdržela žádost od členů jiné skupiny se stejným názvem, aby změnila jméno své formace.

„Jednoho dne jsem se vzbudil a ze zpráv jsem se dozvěděl, že název naší kapely někdo vzal a používá ho. Je těžké uvěřit, že by nějaký hudebník udělal něco takového jiné kapele. The Singles jsou součástí mého života již šestnáct let. Velice těžce jsme pracovali, abychom uspěli. Máme pod tímto názvem konto na téměř všech sociálních sítích a naše hudba je dostupná v obchodech, na iTunes, SoundCloud a jiných portálech. Jednoduché vyhledávání na Googlu by ukázalo, že název The Singles již používá jiná poprocková kapela – ta naše,“ uvedl v prohlášení frontman kapely Vincent Frederick.

Scarlett Johansson založila dívčí kapelu The Singles společně s Este Haim, Holly Mirandou, Kendra Morris a Julií Haltigan, přičemž už představily i debutový singl Candy, který produkoval Dave Sitek z kapely TV on the Radio.

Její reakce není zatím známá.